Kimiz Biz? – Kozmetyca

Kimiz Biz?

Kozmetyca, kendi dahilinde edinmiş olduğu iş ortaklıklarını reklam bütçesini optimize ederek kar marjından kesip ürün ile üreticinin arasındaki bağlantıyı kuran ve koruyan bir projedir.

Günümüz e-ticaretinin gelişmesi maalesef birkaç açığıda beraberinde getiriyor. Kozmetyca olarak artık dünyanın farklılıklarından ziyade birlikteliğine inanıyor ve bu doğrultuda deniz aşırı ürünleri yükse kar marjı ile satan kurum ve kuruluşlara bir "hey adamım, sencede biraz fazla ileri gitmiyor musun ha?" demek adına aradaki yüksek kar marjını aza indiriyor, az la kanaat ediyor ve ürünlerin temel ve asıl amacı olan, insanlara yardımını kolaylaştırıyoruz.

Ürünlerimizin satışını onaylı satıcı başlığı altında gerçekleştiriyor ve listelenen her ürünün orjinalliğine %100 söz veriyoruz. Söz bizde senettende öte, açık çektir.

Peki bu süslü lafları kenara bırakarak açıklamak gerekirse bunu nasıl başarıyoruz?

Partnerlerimizden ürünleri yüksek hacimlerle toplu şekilde satın alıyor ve bireysel/perakende şeklinde satıyoruz. Böylelikle şikayet ve sorunlarınızda direk olarak bizimle kontağa geçmeniz sorununuzu çözmek için yeterli oluyor.

Temel ürünlerimizden olan Luminesce Cilt Bakım Seti, Tescilli bir amerika markası olan Jeunesse adı altında çıkartılıyor. İçerisinde dünyada eşi benzeri olmayan, ilk ve tek hücresel yenileyici serumuda barındıran bu set, Hücre yenileme teknolojisi ile adından bolca söz ettirmiş ve satış rekorları kırmıştır. Türk pazarında öncedende bulunan bu ürünün kur nedeniyle ortaya koyduğu fahiş fiyatlar bizlere uymadığından dolayı olaya el atmak durumunda bulunduk.

Sizlere evinizin konforunda aylar ve hatta yıllardır çektiğiniz sorunlarınıza birer çözüm olmak edasıyla faliyetlerimize geçmemiz ve bunu da bu denli düşük fiyatlarla yapmamız bizimde ilk bi gözümüzü korkutmadı değil ancak bir insanın asıl rıskının ticaretten geçtiği ve dürüstce atılan her adımın iz bıraktığını biliyor ve buna canı gönülden inanıyoruz. 2020 yılına 03.Ocak 'ta kısa bir aranın ardından kapılarını yeniden açan kozmetyca.com sizlerle dahada büyümenin niyetinde.

Katıl

Kaçırılmayacak fırsatları mailin ile al, alışverişin tadını çıkar